Betónové potery

Betónové potery

Ak hľadáte pevné a odolné betónové potery pre svoj stavebný projekt, ste na správnom mieste. Naša spoločnosť sa špecializuje na profesionálnu montáž betónových poterov, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a rovnomerný podklad pre všetky typy povrchov. Naše skúsenosti a kvalitné materiály zaručujú, že váš poter bude odolný voči zaťaženiu a bude vám slúžiť dlhé roky. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našich službách v oblasti betónových poterov a aby ste dostali individuálnu cenovú ponuku prispôsobenú vašim potrebám.

Konkurenčné ceny

Individuálny prístup

Skúsenost

0 m2

Vyrobené potery

0 +

Spokojných zákazníkov

Profesionalita

Naša spoločnosť je tímom skúsených odborníkov, ktorí majú vedomosti a zručnosti potrebné na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti betónových poterov.

Trvanlivosť

Zameriavame sa na kvalitné materiály a solídne spracovanie, ktoré zaručuje odolnosť našich betónových poterov, ktoré vydržia dlhé roky bez potreby opráv.

Dochvíľnosť

Vždy sa snažíme dodržať dohodnuté termíny, aby sme našim klientom poskytli rýchlu a efektívnu realizáciu projektu bez zbytočných prieťahov

POTERY​

Práce sa začínajú premeraním objektu a vynesením stavebnej výšky 0 cm (finálnej podlahy) vo všetkých miestnostiach aby bola zabezpečená po realizácii nielen vodorovnosť podláh jednotlivých izieb ale aj prechody z izieb na chodby, napojenia ku schodom, atď. Následne sa okolo všetkých stien osadí 2 cm polystyrén, ktorý zabezpečí priestor pre rozťažnosť finálneho poteru voči stenám pri tepelných zmenách. Až potom sa začína so samotnou realizáciou poterov.

Denne je možné zrealizovať 150 – 200 m2 poterov.

Už desaťročia overená kvalita a tvrdosť betónu zaručuje ich 99% spolahlivosť. Betónové potery sa zväčša aplikujú pomocou čerpadla na zavlhnuté zmesi Brinkmann alebo Putzmeister, ktoré tieto potery dopravujú na miesto určenia.

Betónové potery sa finálne hladia ručne alebo strojovou hladičkou. V okolitých štátoch je strojové hladenie betónových poterov veľmi osvedčené.

Do betónových poterov sa pri aplikácii na podlahové vykurovanie pridávajú plastifikačné prísady. Tieto prísady vytláčajú z betónových poterov vzduchové póry, ktoré by zabránili rýchlemu ohrevu betónovej platne. Betónový poter sa rýchlejšie prehrevia ako bez prísad. Zväčša tieto plastifikačné prísady do betónový poterov aj zvyšujú ich pevnosť a priľahlosť k podkladu.

Ďalšia osvedčená prísada do betónových poterov sú polypropylénové vlákna. Tie vlákna zabraňujú tvorbe mikrotrhliniek v betónových poteroch. Osvedčili sa aj ako náhrada sieťov KARI v betónových poteroch.

Na realizáciu je potrebné zabezpečiť:

Napojenie na vodu a na elektriku 360V s ističom 25A triedy C

Cement, štrk frakcie 0,4 cm, polystyrén 2 cm hrúbky a pri realizácii poterov na podlahové kúrenia aj plastifikátor (vieme pre Vás tieto suroviny bez problémov zabezpečiť).